FAQ

Home / FAQ

Нас часто запитують:

Навчання в нашому центрі можливе від 5 років

Звісно. Для таких клієнтів ми пропонуємо загальний курс, курс інтенсив або ж індивідуальне навчання яке є можливим як в нас в центрі так і онлайн.

В залежності від обраного Вами курсу ми пропонуємо навчання як за традиційною методикою, так і за програмою STEM освіти. Перша включає в себе розвиток 4 видів мовленнєвих компетенцій (читання, говоріння, аудіювання та письмо) з акцентом на комунікацію іноземною мовою, що розвиває здатність застосовувати отриманні знання у різних життєвих ситуаціях.

Згідно з програмою STEM освіти, до вивчення іноземної мови додається ряд шкільних дисциплін (біологія, хімія, географія, історія та інші). Такий курс допоможе Вашій дитині швидко та якісно підготуватися до навчання за кордоном та успішно діяти в технологічному, швидкозмінному середовищі. Під час навчання за програмою STEM наші учні виконують дослідницькі та лабораторні роботи, групові та індивідуальні проекти, які розвивають готовність до співпраці, толерантність щодо різноманітних способів діяльності та думок.

 

Викладачі нашого центру володіють значною кількістю методичного матеріалу, необхідного для проведення кожного заняття. Для навчання у нас Вам достатньо придбати лише один комплект підручників на курс.

В нашому центрі є власний магазин, де для Вашої зручності Ви можете придбати необхідні підручники за привабливою ціною.

Так, звісно, є. Для того, щоб пройти пробне заняття, Вам необхідно зареєструватися на сайті та проконсультуватися з нашим методистом.

Ми пропонуємо ефективні заняття у міні-групах від 3 до 8 осіб. Таким чином кожен слухач отримує необхідну кількість уваги від викладача.

Якщо Вас цікавить парне заняття (2 людини), така можливість в нас теж існує

Базовий курс передбачає заняття двічі на тиждень. Програма-інтенсив – тричі. Кількість індивідуальних занять залежить від Вашого персонального графіку.

Так. Після проходження курсу та за результатами екзамену, ми видаємо сертифікат Європейського зразка, де зазначається кількість прослуханих академічних годин, та отриманий рівень володіння мовою згідно із загальноєвропейською класифікацією рівнів мови.

У Вас ще залишилися запитання?

Ми радо дамо на них відповіді